Mercedes-Benz Архіви

Новий Mercedes-Benz A-Class в кузові седан вийде на ринок в цьому році

Мercedes-Benz представив на Пекінському автошоу версію Mercedes-Benz A-Class для китайського ринку – седан з подовженою колісною базою.

A-Class в кузові седан повинен з’явитися і на інших ринках світу, вихід стандартної глобальної версії анонсований в цьому році. У китайського 2019 Mercedes-Benz A-Class L Sedan (на фото) колісна база на 60 мм більша. Поки це всі відомі відмінності.

A-Class L має габарити 4609 х 1796 х 1460 мм, 2789 мм колісної бази і багажне відділення об’ємом 420 літрів. Відзначено короткий задній звис, передня частина седана не відрізняється від хетчбека, задні ліхтарі у них також однієї форми, правда, різної конфігурації всередині.

Як і раніше представлений хетчбек наступного покоління седан посаджений на ту ж модернізовану MFA платформу. В салоні ми бачимо ту ж новітню інформаційно-розважальну систему MBUX, яка на верхніх рівнях оснащення має два екрани діагоналлю 10,25 дюймів. Один з них виконує функцію стандартної панелі інструментів.

В системі MBUX компанія Mercedes застосувала своє ноу-хау – першою в світі серед автовиробників запропонувала навігацію з технологією доповненої реальності. Так що, китайські споживачі першими зможуть оцінити таку “фішку” в автомобілі.

На ринок України седан Mercedes-Benz A-Class повинен вийти восени 2018 року.

Джерело: AUTO-Consulting

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top