Lexus Архіви

Новий Lexus ES повністю розсекречений: платформа, двигуни, початок продажів

Компанія Toyota представила нове сьоме покоління седана Lexus ES. Новинку відрізняє динамічніший зовнішній дизайн і покращена керованість. 2019 Lexus ES спроектований на новій платформі GA-K і надійде в продаж у вересні 2018 року.

Поза всяким сумнівом, новий Lexus ES виглядає стильнішим і динамічнішим, ніж попередник. Виразна радіаторна решітка, бічні спідниці замість гладкої поверхні, стильна оптика – одним словом, красиво.

В основі нового седана покладена платформа Global Architecture – K (GA-K). Вона дала можливість збільшити довжину седана на 65 мм, а колісну базу на 50 мм. Крім того, новий ES став ширшим на 45 мм, ніж його попередник.

Гібридна версія ES 300h оснащена новою силовою системою четвертого покоління. Її загальна потужність – 218 к.с., при цьому паливна витрата, як стверджується, в середньому становить 4,7 літра на “сотню”.

4-циліндровий 2,5-літровий двигун в гібридній установці також є абсолютно новим. Технологія спалювання з швидким згорянням робить його одним з найбільш термічно ефективних моторів, які можна виробляти серійно.

2019 Lexus ES

Новий Lexus ES

Нікель-металгідридна акумуляторна батарея стала компактнішою, ніж раніше, і розташовується під заднім сидінням, що не краде об’єм багажного відділення.

Lexus ES буде продаватися і з бензиновими двигунами. На версії ES 350 встановлена ​​3,5-літрова “шістка” потужністю 250 к.с., яка компонується з новою автоматичною трансмісією з прямим перемиканням 8 передач.

Менш потужний варіант ES 250 отримав також абсолютно новий високоефективний двигун, про який ми згадували вище. Скільки знімають з 2,5-літровою “четвірки» поки не повідомляється, але відомо, що з цим мотором седан буде поставлятися в країни Східної Європи.

Про терміни початку продажів. Бензинові модифікації почнуть надходити на ринки вже у вересні 2018 року, а гібридна версія підтягнеться в грудні.

Напишіть відгук

Scroll to top