Lexus Архіви

Новий Lexus ES “посвітив обличчам” на допрем’єрному фото

На автосалоні в Пекіні, який відкриє двері 25 квітня 2018 року, офіційно дебютує новий розкішний седан Lexus ES, а поки фрагмент передньої частини новинки промайнув на фото, опублікованому виданням Almuraba.

З того, що видно – оновлені фари головного світла, хоча більшість елементів дизайну взяті у нинішньої моделі, наприклад “галочка” в кластері фари. Радіаторна решітка має вертикальну конструкцію, на відміну від горизонтальної на авто поточного покоління.

З’явилися також окремі додаткові деталі навколо протитуманних фар, але збереглася та ж хромована обробка.

Lexus ES посадять на платформу TNGA (Toyota New Global Architecture), на якій базуються і інші моделі Lexus і Toyota, в тому числі Avalon, Prius і Lexus UX.

Моторний ряд включає V6 на початковому рівні і гібридну систему на топовом. Поточна гібридна версія оснащена 2,5-літровим 4-циліндровим двигуном і має загальну потужність 200 к.с. (149 кВт).

Безпека залишається пріоритетом в новому Lexus ES. Новинка отримає передові технології безпеки Toyota, такі як системи попередження про зіткнення з виявленням пішоходів, про виїзд з смуги руху з помічником для рульового керування і про перехресний рух сзаду.

Новий ES надійде в продаж у кінці 2018 року або на початку 2019-го.

Джерело: Motor 1

Залишити коментар

Scroll to top