Новий Kia Ceed отримає “гарячу” версію в 2019 році

У компанії Kia заговорили про терміни появи зарядженої версії моделі Kia Ceed останнього покоління. Модифікація GT вийде не раніше наступного року в 5-дверному виконанні, на відміну від нинішнього 3-дверного варіанту.

Офіційну прем’єру новинки можна очікувати на наступному автошоу в Женеві весною 2019-го. У силову лінійку увійде 4-циліндровий турбодвигун об’ємом 1,6 літра і потужністю 204 к.с. при 265 Нм крутного моменту.

“Гарячіша” версія Ceed поки не передбачається, оскільки у автовиробника не впевнені, що на неї буде попит.

Нагадаємо, що публічний дебют нового покоління Kia Ceed відбувся недавно – на березневому автосалоні в швейцарській столиці. Модель пересадили на нову платформу і оснастили гамою силових агрегатів (включаючи помірно-гібридну силову установку). Також автомобіль обзавівся селектором режимів роботи керуючої електроніки.

У лінійці моделі крім звичного хетччбека будуть ліфтбек, універсал і навіть Шутінг-брейк на базі концепту Proceed. Останнього планують представити на моторшоу в Парижі. Подумують і про розробку кросовера на основі Ceed, який буде менше, ніж Sportage, щоб “не наступати на п’яти”.

Джерело: AutoRAI

Фото: 2019 Kia Ceed

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *