Архіви

Новий Kia Ceed отримав реальний шанс стати «Автомобілем року»

Kia Ceed нового покоління вийшов у фінал європейського конкурсу «Автомобіль року – 2019». Він став одним з семи автомобілів, які залишилися в гонці за головний автомобільний приз на континенті.

Новий Ceed став претендентом на звання кращої новинки в Європі цілком заслужено. Модель знаходиться у продажу з літа, і абсолютно не розчарувала. Більш того, завершений спортивний дизайн в ній чудово поєднується з набором передових новітніх технологій і асортиментом нових турбированних двигунів. Плюс 7-річна гарантія Kia – це також багато значить.

Це другий раз, коли Ceed був розглянутий як претендент на титул European Car of the Year. Модель першого покоління була включена в список 2008 року.

На автозаводі Kia в Жиліні (Словаччина) вже випущено понад 1,3 мільйона автомобілів Ceed, починаючи з 2006 року. В даний час модельна лінійка складається з п’ятидверного хетчбека і універсала Ceed Sportswagon.

Сімейство Ceed буде розширено у першому кварталі 2019 року з появою нового «підігрітого» хетчбека Ceed GT, а також нового ProCeed в кузові Shooting Brake (спортивний універсал).

2019 Kia ProCeed


Третє покоління ProCeed дебютувало на Паризькому автосалоні 2018 року і нещодавно надійшло у виробництво у Словаччині. Це найбільш спортивна ітерація сімейства Ceed.

Додамо, що новий Kia Ceed офіційно постачається до України і коштує від 446 600 грн.

Джерело: Kia Motors Europe GmbH

Напишіть відгук

Scroll to top