Автовиробники

Новий Ford Tourneo Custom може стати чудовим конференц-залом

За результатами одного з досліджень, бізнесмени вважають наради з особистою присутністю вартими п’яти відеоконференцій, десяти телефонних дзвінків або 20 електронних листів. Оскільки в наступному році очікується збільшення кількості ділових поїздок, мандрівникам варто скористатися можливістю провести час у дорозі з користю.

Новий Ford Tourneo Custom є єдиним автомобілем для перевезення людей у своєму сегменті, який пропонує шість окремих сидінь, які можна розвернути так, щоб пасажири сиділи обличчями один одного — у конференц-стилі; при цьому кожне з них обладнане окремим зарядним USB-портом.

Ford Tourneo Custom

Салон нового Ford Tourneo Custom

Мозковий штурм з колегами чи індивідуальне введення в курс подій — сидіння швидко встановлюються для будь-якого виду діяльності, створюючи гнучкий та інтерактивний робочий простір.

Доступний для замовлення у другій половині року, новий дев’ятимісний автомобіль розроблено після проведення докладного дослідження про те, як власники використовують свої автомобілі, а також які функції сидінь цінують найбільше.

Уперше представлений в 2013 році, Tourneo Custom має новий сміливий дизайн передньої частини, повністю оновлений інтер’єр преміум-класу і пропонує новий рівень оптимізації та вишуканості.

Піт Рейєс (Pete Reyes), директор лінійки автомобілів компанії Ford of Europe:

Час у дорозі з колегами по роботі може здатися змарнованим. Але не тоді, коли ваш транспортний засіб — розкішний конференц-зал на колесах. З новим Ford Tourneo Custom учасники ділових поїздок зможуть легко взаємодіяти зі своїми колегами, що є важливим фактором для постійно зайнятих ділових людей.

Кріс Льюіс (Chris Lewis), автор бестселера «Швидше за думку» (“Too Fast To Think”), пояснює:

«У бізнесі вкрай важливо виділяти час для особистісної взаємодії. 90 % сигналів візуальні, тому можливість подорожувати обличчям до обличчя дає чудову нагоду провести серйозну розмову, а не просто поспілкуватися.

Джерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Залишити коментар

Scroll to top