Архіви

Новий Ford Focus полегшить життя ненависникам руху заднім ходом

Протягом декількох років все більшої популярності серед покупців нових автомобілів набувають камери заднього виду, які показують водіям, що відбувається безпосередньо позаду авто. Новий Ford Focus представляє наступний етап розвитку цієї технології.

Камера, розташована безпосередньо над номерним знаком, має поле зору з кутом огляду 180°, а зображення з неї виводиться на сенсорний екран в салоні автомобіля. Тому пішоходів, велосипедистів та інші автомобілі, що рухаються повз авто, значно легше побачити.

Маневрування заднім ходом також спрощено завдяки радарним датчикам. Сенсори контролюють зону позаду автомобіля і попереджають водія про інші автівки, мотоцикли таі велосипеди, рухомі ззаду в поперечному напрямку. Якщо водій не реагує на попередження, автоматично спрацьовують гальма.

Глен Ґулд (Glen Goold), головний інженер проекту Ford Focus:

Ми знаємо, що практично для всіх наших клієнтів рух заднім ходом є важливим елементом повсякденного життя, і для деяких цей елемент не надто приємний. Ця маленька камера допомагає зробити великий крок вперед до спрощення маневрів заднім ходом.

Згідно з даними проведеного нещодавно дослідження, чотири з п’яти найскладніших маневрів на автомобілі передбачають рух заднім ходом, а п’ятий маневр – заїзд переднім ходом на паркувальне місце.

 

Джерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Напишіть відгук

Scroll to top