Архіви

Новий бензиновий двигун для Volkswagen Golf вважають кращим за дизель

Volkswagen додав до силової лінійки хетчбека Golf новий бензиновий двигун. У автовиробника стверджують, що його ефективність вища, ніж у дизельного мотора аналогічного обсягу, пише Motor1.

Новий силовий агрегат називається TSI ACT BlueMotion. У компанії повідомляють, що він на 10% ефективніший за стандартний 1,5-літровий бензиновий мотор.

У двигуні використана технологія деактивації двох циліндрів при невеликому навантаженні. Паливний витрата – 4,0 літра на 100 км (59 mpg), що менше, ніж у 1,5-літрового дизеля.

Якщо новий мотор компонується з дводисковим роботом, то при тривалому русі на спуску або, коли водій відпускає педаль газу, електроніка автоматично вичавлює зчеплення. Це також дозволяє економити паливо.

Існують і інші рішення, що підвищують паливну ефективність. Перш за все, це особливий процес спалювання палива, розроблений інженерами компанії TSI Miller. Цикл дозволяє отримати більш високий ступінь стиснення. На моторі 1.5 TSI ACT також використовується поліпшений турбокомпресор із змінною геометрією турбіни.

У Volkswagen підкреслюють, що новий двигун розроблений для використання різного палива, в тому числі скрапленого газу. Він також адаптований для гібридної силової установки.

І, нарешті, VW обіцяє, що TSI ACT BlueMotion може видавати «значно більшу потужність», ніж сучасний 130-сильний агрегат. Правда, конкретні цифри поки не називаються.

Напишіть відгук

Scroll to top