Новий автомобіль Toyota злетить вище хмар?

Найбільший в світі автовиробник Toyota Motor Corporation виходить на фінальну пряму в завершенні проекту «Скайдрайв» – створення автомобіля, що літає.  Випробування авіакара з водієм-пілотом призначені на кінець 2018 року.

У планах компанії – участь автомобіля в літній Олімпіаді в Токіо в 2020 році. На церемонії відкриття літаючий міні-автомобіль наблизиться до олімпійського факелу і запалить вогонь. У довгостроковій перспективі Toyota розраховує на масове виробництво авіаелектрокара після 2025 року.

Сон стає реальністю
Творець проекту – працівник автоконцерну Цубаша Накамура. У 2012 році з групою однодумців він приступив до реалізації своєї мрії – створення літаючого авто. Інженерам вдалося виграти конкурс ескізних проектів електричних транспортних засобів, що літають.

Розробники назвали свою команду Сartivator, пізніше створили сайт.
У 2014 р конструктори приступили до розробки програми «SkyDrive» – виготовлення діючого прототипу авіакара. Молодим творцям вдалося не тільки виграти фінансову підтримку від Toyota, а й побудувати і випробувати затверджені масштабні моделі.

Основні технічні параметри
Офіційно визнавши розробки, Toyota має намір підтримувати проект та інвестувати в нього. Вже створено повнорозмірний прототип літаючого авто і призначена дата проведення пілотованих випробувань.

Авіаелектрокар Toyota має габаритні параметри:
за довжиною – 2,9 метрів;
за шириною – 1,3 метра при висоті 1,1 метра.

Фактично, це – намініатюрніший електричний транспортний засіб в світі.

Передбачувана польотна швидкість складе 100 км/год, стандартна крейсерська швидкість на шосе – 150 км/год. Крихітний електромобіль буде використовувати для польоту технологію дронів – 4-лопатевий гвинт.

Управління пересуванням і польотом будуть здійснюватися шляхом зміни швидкості кожного гвинта відповідно. Зліт і посадка вертикальні, висота підйому в повітря – 10 метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *