Архіви

Новітній родстер BMW Z4 виглядає заворожуючим!

Сьогодні, 17 серпня, як і було анонсовано, компанія BMW представить концептуальну версію свого родстера Z4 нового третього покоління. В Інтернет вже потрапили офіційні зображення новинки і, без перебільшення, дизайн нової BMW Z4 заворожує.

Концепт BMW Z4 нового покоління

Хоча революції в стилістиці не відбулося, родстер став виглядати більш агресивно, завдяки різким, динамічним і скульптурним лініям, значним повітрозабірникам в спортивному передньому бамперу, 5-спицевим колісним дискам розмірністю 20 дюймів.

Інтер’єр також гарний. Він зберігає основне компонування нинішніх моделей BMW, але має мінімалістичний дизайн. Цікаве кольорове оформлення салону. На центральній консолі “оселився” великий планшетний дисплей.

Новий BMW Z4 буде випускатися з 2,0- і 3,0-літровими турбованими двигунами. Коробка передач – 6-швидкісна “механіка” або 8-діапазонна коробка-автомат.

На виставці Concord d’Elegance в Пеббл-Біч баварський автовиробник демонструє концептуальну версію, але товарний варіант родстера вже повним ходом готують до серійного виробництва. Шпигунських фото в Мережі досить багато. До слова, у новій з’явиться зведений брат/сестра від Toyota. Суміжну модель збиратимуть на тому ж конвеєрі і продавати під маркою Supra.

Дебют “третьої” BMW Z4 очікується в першій половині 2018 року, скоріш за все, на Женевському автосалоні.

Природно, що товарна версія буде виглядати дещо більш “приземленою”, ніж сьогоднішній концепт, і, тим не менш, новий Z4 обіцяє стати якоюсь віхою в цьому класі автомобілів.

Фото – BMW

Напишіть відгук

Scroll to top