Архіви

Новітній позашляховик Honda Passport надійшов у продаж

Абсолютно новий кросовер Honda Passport 2019 року почне надходити в дилерські центри японської марки в США вже 4 лютого. Автомобіль з початковим рівнем комплектації буде коштувати 31 990 доларів.

Об’єктивно кажучи, Honda лише відродила назву, оскільки в лінійці бренду позашляховик Passport з’явився ще в 1993 році. Щоправда, то була лише версія Isuzu Rodeo.

2019 Honda Passport – інша річ. Позашляховик є абсолютно новою розробкою північноамериканського підрозділу компанії. Призначений, першза все для продажу в США, і вироблятися буде тільки тут, точніше вже виробляється.

Якщо коротко описати новинку, то слід виділити три основні тези.

  1. Honda Passport хоч і отримала в стандарті передній привід, все ж націлена на покупців, які люблять з’їжджати з шосе на грунтові дороги і, взагалі кажучи, нерідко воліють вибратися з тепличних міських умов. Велосипед, каяк, лижі та сноуборди – все це добре кріпиться і розміщується.
  2. На підтвердження першої тези не тільки наявность версій з повним приводом Honda i-VTM4, а й потужний 3,5-літровий двигун i-VTEC з віддачею 280 кінських сил. У підсумку, Passport і на легкому бездоріжжі непоганий, і 5000-фунтовий (2 270 кг) буксир потягне без всяких проблем, хоч по тій самій грунтовці.
  3. Passport підійде тим покупцям, для кого компактний CR-V тіснуватий, а 7-місний Pilot – завеликий. Плюс поліпшені в порівнянні з обома кросоверами позашляхові характеристики.

Залишається додати, що в якості трансмісії використовується безальтернативна коробка-автомат з дев’ятьма діапазонами швидкостей.

2019 Honda Passport
2019 Honda Passport має непогані позашляхові характеристики

Повнопривідна модифікація обійдеться приблизно на 2 000 доларів дорожче за моноприводну. До речі, топовий варіант кросовера коштує від 43 680 доларів.

Залишити коментар

Scroll to top