Новітній кросове-купе Volkswagen Taigo офіційно представлений в Європі


Volkswagen вперше виводить на європейський ринок стильний кросовер-купе.

Volkswagen Taigo склав компанію компактним хетчбеку Polo і кросоверу T-Cross. Як говорить офіційний прес-реліз, новий кросовер оснащений «численними допоміжними системами останнього покоління, які гарантують оптимальний комфорт і високий рівень безпеки для всіх пасажирів». Наразі це майже вся інформація, проте подробиці на змусять на себе чекати.

Volkswagen створював невеликий спортивний купе-кросовер спеціально для Європи, але абсолютно новою моделлю Taigo назвати не можна. У нього є прообраз – кросовер Nivus. Останній розроблений у бразильському підрозділі Volkswagen для латиноамериканських ринків.

Рік тому Nivus дебютував в Бразилії, і відразу ж отримав з десяток премій і нагород. В результаті кросовер став самою титулованою новинкою 2020 року.

Volkswagen Nivus позиціонується як бюджетний кросовер і в початковій комплектації обійдеться приблизно в 19 тисяч в доларовому еквіваленті.

Про європейські ціни на Taigo поки не повідомляється, але згадка «високих технологічних стандартів в своєму класі» наводить на думку, що бюджетним він точно не буде.

До речі, співплатформений і співрозмірний T-Cross коштує у Німеччині від 19 870 євро. Можна припустити, що Taigo обійдеться дорожче десь на 15-20%.

Варто зазначити, що вже в стандартному оснащенні Volkswagen Taigo має систему автоматичного екстреного гальмування. Як опція пропонується квазіавтопілот IQ.DRIVE Travel Assist.

Taigo почне надходити на ринки Європи в останній чверті 2021 року. Кросовер будуть випускати в Іспанії на автозаводі VAG у Памплоні.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.