Toyota Архіви

Нова Toyota RAV4 заходить в Європу тільки в гібридному варіанті

Toyota RAV4 нової генерації починає надходити на авторинки Європи. Один з найпопулярніших в світі кросоверів наразі пропонується тільки з гібридною силовою установкою.

З виходом моделі п’ятого покоління Toyota RAV4 стала виключно гібридною моделлю. Принаймні, на сучасному етапі в Європі будуть продавати тільки версію, оснащену 2,5-літровим двигуном і електромотором. Потужність установки складає близько 220 к.с. Трансмісія – безальтернативний варіатор.

Кросовер отримав новий повний привід Hybrid AWD-i, доступний на машинах середнього рівня оснащення та вище. У компанії стверджують, що він показує себе краще, ніж система поточної Toyota RAV4 Hybrid, як при русі по шосе, так і по пересіченій місцевості.

Втім, у новинки буде і передньопривідна модифікація.

Toyota RAV4 п’ятого покоління


Нову RAV4 вже можна замовляти в Великобританії. Поставки перших передньопривідних машин почнуться з першого квітня 2019 року, а повнопривідних з системою AWD-i – з травня.

Коли Toyota RAV4 наступного покоління з’явиться в Україні, поки невідомо, але це, майже напевно, також відбудеться у 2019 році.

Декілька слів про ціни на новий кросовер. Відомі поки варіанти для британського ринку. Базова ціна передньопривідного кросовера складає 29 635 фунтів стерлінгів (близько 33 200 євро). Повнопривідна RAV4 оцінена від 33 430 фунтів (: 37 500 євро).

Джерело: Toyota

Напишіть відгук

Scroll to top