Нова технологія Ford допоможе шукати місце на парковці

Нова технологія Ford допоможе шукати місце на парковці

Шукати вільне місце на парковці – нерідко довго і виснажливо. Ford значно полегшив завдання водієві, представивши нову технологію, засновану на краудсорсінгу.

Автомобілісти, завдяки системі, зможуть бачити «карту» вільних і зайнятих місць відразу при заїзді на парковку. Для отримання інформації про незайняті місця використовуються дані з паркувальних сенсорів автомобілів.

Нова технологія збереже водіям і паливо, і час, і, звичайно, нерви. Наприклад, у Великій Британії кожен водій в середньому щорічно витрачає день свого життя на пошук вільного «слота» на парковці. Такими є результати дослідження, проведеного на замовлення компанії Ford.

Крістіан Ресс (Christian Ress), керівник розробки технологій допомоги водієві в європейському підрозділі досліджень і передових розробок Ford:

Нам добре відомо, як багато часу може піти на пошук вільного паркувального місця, і наскільки стресовим може бути цей процес для водія. Наше дослідження, присвячене «співпраці» при парковці, пропонує можливість повернути втрачений час водіям і допомогти їм насолоджуватися поїздками без стресів.

Технологія «краудсорсінгового паркування » заснована на даних з паркувальних сенсорів автомобілів, які вже перебувають на території паркінгу. Інформація про вільні місця передається на дисплей мультимедійної системи автомобіля і може уточнюватися за допомогою даних власної системи моніторингу паркінгу.

Одниєю з переваг технології є відсутність необхідності установки додаткового обладнання на парковці – використовуються системи, якими вже оснащені більшість сучасних автомобілів.

Нова технологія допомоги в пошуку місця для паркування розроблена Ford спільно з партнерами в рамках UK Autodrive – найбільшого в історії Великої Британії проекту з випробувань автономних і оснащених системами зв’язку автомобілів, що частково фінансується за рахунок держави.

Раніше на UK Autodrive компанією були представлені системи попередження водія про наближення автомобіля екстрених служб, повідомлення про різке зниження швидкості автомобіля попереду (в тому числі що знаходиться за поворотом і невидимому для водія), а також технологія, що дозволяє автомобілям синхронізуватися зі світлофорами і уникнути зупинок на червоне світло на всьому шляху проходження.

Джерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *