Skoda Нові авто

Нова Skoda Octavia G-TEC: відомі перші подробиці

З виходом Octavia нового покоління компанія Skoda зберегла в лінійці моделі версію G-TEC, яка працює на природному газі. Чеський автовиробник поділився подробицями про новинку.

Двигун нової Skoda Octavia G-TEC залишається незмінним. Це силовий агрегат 1.5 TSI потужністю 130 к.с., який може працювати як на природному газі, в тому числі біо-газі, так і на бензині.

У нижній частині кузова встановлені три резервуара загальною місткістю 17,33 кг зрідженого природного газу. У компанії запевняють, що їх достатньо, щоб подолати відстань у 500 км згідно циклу WLTP. Конструкційно також передбачений невеликий 9-літровий паливний бак, який додає 190 кілометрів додаткової автономії.

Skoda Octavia G-TEC image

Перемикання між видами пального відбувається автоматично і непомітно для водія, причому саме в тих ситуаціях, де цей перехід є необхідним. Наприклад, коли двигун запускається після заправки СПГ, коли зовнішня температура нижча за 10 градусів морозу за Цельсієм або коли газові балони настільки порожні, що тиск в них не перевищує 11 бар.

Skoda обіцяє витрату СПГ в районі 3,4-3,6 л на 100 км. При перемиканні на бензин – 4,6 л. Викиди CO2 у порівнянні з чисто бензиновими версіями скорочені на 25%.

Зовні Octavia G-TEC відрізняється від звичайної Октавії тільки відповідним шильдиком. На цифровий панелі приладів з’являться додаткові дані.

Нова Octavia G-TEC вийде на ринки Європі цієї осені.

  • Skoda Octavia G-TEC image
  • Skoda Octavia G-TEC image
  • 2020 Skoda Octavia image

Залишити коментар

Scroll to top