Архіви

Нова модель Tesla стане конкурентом Volkswagen Golf

Ілон Маск, глава Tesla, на зборах акціонерів компанії заявив, що менш ніж за п’ять років буде розроблений автомобіль, який складе конкуренцію Volkswagen Golf, Ford Focus і Vauxhall Astra, повідомляє Auto Express.

Відповідаючи на питання про розміри новинки, Маск повідомив, що нова модель Tesla буде компактного класу, хоча більше деталей не озвучив.

Глава Tesla використав збори акціонерів для цілої низки гучних заяв.

Зокрема, говорячи про Tesla Model 3 (на фото вгорі), Маск зазначив, що відчув «найболісніші, пекельні кілька місяців, які коли-небудь мав». Йдеться про проблеми з запуском в серійне виробництво цієї моделі. Був досягнутий «величезний прогрес», а «якість та надійність автомобіля значно покращилися з моменту початку виробництва», додав глава компанії.

Маск підтвердив, що повнопривідна версія Model 3 буде представлена ​​в липні, а «модель з меншим запасом ходу і з низькішою вартістю» повинна з’явитися «в кінці цього року».

Кросовер Tesla Model Y представлять в березні 2019-го, а у продаж він надійде в 2020 році. Готується до виробництва і нове покоління Tesla Roadster, що за 2 секунди розганяється до першої “сотні”.

Leave a Reply

Scroll to top