Нова Mazda CX-5 повністю розсекречена у Лос-Анджелесі

На міжнародному мотор-шоу у Лос-Анджелесі японський автовиробник офіційно представив кросовер Mazda CX-5 наступної генерації і розсекретив технічні характеристики новинки.

mazda-cx-5-2017Зовнішній дизайн моделі другого покоління виконаний у фірмовій стилістиці марки. Нова CX-5 відтепер більш схожа на менший кросовер CX-3 та старший CX-9. Габаритні розміри у порівнянні з попередником залишилися практично ті самі. Однак у новинці відмічається покращена шумоізоляція та більш жорсткий кузов.

Салон, взагалі кажучи, не дуже змінився. Варто звернути увагу на нове кермо, інший дисплей мультимедіа, а також дещо переосмислений дизайн приладової панелі.

«Друга» CX-5 отримала систему G-Vectoring Control. Це автоматичний контроль вектора тяги – така собі імітація блокування переднього диференціала. Крутний момент двигуна змінюється у залежності від кутових прискорень та положення керма. Система покращує керованість автівки, особливо при вході у повороти.

Що стосується силової лінійки, то тут ніяких змін не відбулося, якщо не враховувати плани автовиробника щодо поставок дизельних кросоверів на авторинок США. А так, CX-5, як і раніше, буде пропонуватися покупцям з одним з трьох двигунів – це два бензинових агрегата Skyactiv-G (2,0 та 2,5 літра) та 2,2-літровий дизель Skyactiv-D.

На внутрішній ринок Японії нова Mazda CX-5 надійде вже у лютому. На зовнішні ринки, у тому числі і в Україну, кросовер почнуть поставляти, скоріш за все, упродовж 1-2 кварталів 2017-го.

Було – стало:

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *