Mazda Архіви

Нова Mazda 3 отримала доволі футуристичну зовнішність

Абсолютно нова Mazda 3 була офіційно представлена ​​на мотор-шоу в Лос-Анджелесі, яке проходить в ці дні. Новинка виглядає дещо інакше, ніж попередниця – з елементами футуризму в дизайні.

Mazda досить давно і активно піддражнювала публіку тизерами нової трійки. Нарешті, покривала зірвані і найпопулярніша модель бренду постала в наступній своїй ітерації у всій красі.

2019 Mazda 3 Sedan


Японці водночас продемонстрували і седан, і хетчбек. Mazda завжди робила витончені автомобілі, але нова Mazda 3 не просто приваблює, але навіває думки про зовнішність моделей найближчого майбутнього. Це особливо стосується хетчбека.

2019 Mazda 3

Нова Mazda 3 в кузові хетчбек


У автовиробника підтвердили наявність новітнього двигуна Skyactiv-X у силовий лінійці “трійки”, але наразі ніяких подробиць не назвали.

У будь-якому випадку, для Mazda 3 стануть доступні оновлені варіанти силових установок сімейств Skyactiv-G і Skyactiv-D різних робочих об’ємів. Варіанти трансмісії – 6-ступінчаста механіка або коробка-автомат.

У комплектацію Mazda 3 тепер увійде система Cruising & Traffic Support – це допомога при русі в автозаторах. По суті, це автопілот початкового рівня.

Салон 2019 Mazda 3


У продаж нова “трійка” надійде на початку 2019 року. Спочатку це буде північноамериканський ринок. Потім – інші.

Залишити коментар

Scroll to top