Нова Mazda 3 дебютує в листопаді: перші подробиці

Mazda представить наступне четверте покоління конкурента Volkswagen Golf – Mazda 3 в листопаді цього року на мотор-шоу в Лос-Анжелесі. Новинка побудована на новій платформі і отримала новий силовий агрегат з передовою технологією, пише видання Auto Express.

Щоб хетчбек зміг краще конкурувати з преміальними суперниками Audi A3 і Mercedes A-Class, його технічну частину вдосконалили. Що стосується дизайну, то виробнича модель заснована на концепті KAI, представленому на торішньому Токійському автосалоні.

Mazda 3 наступного покоління стане першим товарним автомобілем бренду, побудованим на повністю новій платформі SkyActiv Vehicle Architecture. Tака архітектура призначена для автомобілів з низькою спортивної посадкою, вишуканою зовнішністю і головне, радикально новою технологією силової установки.

Новинку оснастили новим бензиновим агрегатом Mazda – SkyActiv-X з системою SCCI (Spark Controlled Compression Ignition), завдяки якій мотор може працювати як звичайний бензиновий двигун внутрішнього згоряння, або плавно перемикатися в дизельний режим запалювання, при якому свічки запалювання виконують функцію контролера постійного згоряння.

Таким чином, SkyActiv-X має продуктивність бензинового мотора і паливну економічність дизельного, так як може працювати на компактнішій паливно-повітряній суміші. Від 2-літрового агрегату SkyActiv-X з супернаддувом очікують віддачу в 190 кінських сил і 230 Нм крутного моменту.

До силової лінійки також увійдуть бензиновий SkyActiv-G (для початкового рівня) і дизельний SkyActiv-D двигуни. Новинка надійде на ринок в 2019 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *