Архіви

Нова Infiniti QX50 отримає яскравий дизайн і 270-сильний турбомотор

Прототип Infiniti QX50 Concept, представлений на автомобільній виставці у Детройті, дуже близький до серійної версії нового покоління кросовера. Вже зараз можна говорити про його дизайн. Відомо також, що Infiniti планує оснастити наступний QX50 турбованим двигуном з віддачею 268 л.с.

Як повідомили представники компанії, стилістика новинки демонструє, як будуть виглядати і наступні моделі преміального бренду компанії Nissan.

Infiniti QX50 Concept

Infiniti QX50 Concept

Зовнішність нового QX50 – це еволюція: від дещо незграбних і «сільськогосподарських» форм попередніх кросоверів Infiniti до спортивної та експресивної зовнішності.

Ця дизайнерська мова була продемонстрована ще на концепті QX Sport Inspiration. До того ж компактний QX30 – це вже новий погляд на дизайн автомобілів бренду.

У салоні Infiniti QX50 Concept звертають на себе увагу високоякісні матеріали обробки, зокрема, шкіряна обшивка і вставки з натурального дерева.

Поточна 3,6-літрова атмосферна «шістка» буде замінена на 2,0-літровий 4-циліндровий мотор з турбонаддувом. Повідомляється, що його потужність становить 268 к.с., тягове зусилля – до 390 Нм.

На новому кросовері очікуються технології автономного управління автомобілем.

Фото – Infiniti

Напишіть відгук

Scroll to top