Архіви

Нова Audi A8: названі головні відмінності від попередньої моделі

Компанія Audi, як ми писали, офіційно представила наступне покоління флагмана A8. Крім очевидних зовнішніх оновлень новий і покращений розкішний седан поставляється з напівавтономними технологіями, лазерними фарами, і навіть массажерами для ніг. Але що саме змінилося в порівнянні з попередньою моделлю? Журналісти американського видання Motor1 визначили, наскільки нова Audi A8 D5 відрізняється від своєї попередниці – D4.
2018 Audi A8

Нова Audi A8

Якщо сказати одним словом, то значно. Зовні, це, перш за все, нова більш відточена радіаторна решітка Singleframe. Фари виглядають витонченішими плюс згадані нові лазери в HD-матриці світлодіодних фар. Вони, як кажуть, подвоюють діапазон світлових пучків дальнього світла на швидкості понад 69 км/год.

Дизайн задньої частини новинки перегукується зі стилістикою концепту Prologue, що представлений кілька років тому. Новий набір коліс і деякі незначні оновлення для бічних молдингів завершують картину зовнішнього вигляду.

У салоні відразу варто зазначити новітню віртуальну панель приладів. Інформація про автомобіль виводиться на монітор з високою роздільною здатністю. 10,5-дюймовий екран інформаційно-розважальної системи тепер розташований у центрі інструментального кластера.

Майже всі функції можуть бути доступні через систему управління на рульовому колесі. Само кермо, до слова, зовсім нове.

Подовжена версія A8 L отримала “місце для релаксації”. Йдеться про задні сидіння. Вони оснащені функціями нагріву/охолодження і навіть масажу на підніжці.

В цілому нова Audi A8 виглядає набагато краще – і не тільки зовні і в салоні. Нова алюмінієва платформа забезпечує деяку додаткову жорсткість, додавши кілька додаткових сантиметрів для голів і ніг задніх пасажирів.

З 3,0-літровим 340-сильним двигуном V6 “вісімка” буде коштувати в Німеччині €90.600, версія A8 L – від € 94.100. Загалом, новинка дорожча за модель третього покоління відсотків на 10-15.

Фото – Audi

Leave a Reply

Scroll to top