Архіви

Нова Audi A7 отримала 48-вольтову електричну систему

Нове покоління фастбека Audi A7 було офіційно представлено на минулому тижні. Однією з родзинок новинки стала м’яко-гібридна система, яка передбачена для всіх двигунів силової лінійки.

Йдеться про потужний стартер-генератор. У деяких ситуаціях він працює як електромотор. Для живлення цієї системи передбачена 48-вольтова електрична схема.

Невеликий електродвигун може живлюватися від окремої літій-іонної батареї. Вона менша і за  потужностю, і за розмірами, ніж АКБ, встановлені в звичайних гібридних автомобілях і тим більше електрокарах, але для м’яко-гібридної системи більше і не потрібно.

У чому суть технології? Стартер-генератор запускає двигун при початку руху. Він також автоматично вимикає його при малих навантаженнях і також автоматично запускає мотор, коли необхідно більше потужності. Наприклад, при русі на малій швидкості (до 20 км/год) нова Audi A7 здатна їхати на одному електромоторі.

Крім того, електромотор додає імпульсу під час розгону, такі двигуни швидко виходять на піковий момент.

У підсумку, відбувається економія палива, поліпшуються динамічні характеристики.

Нова Audi A7 почне надходити до дилерів на початку 2018 року і буде коштувати під 70 тисяч євро.

Нова Audi A7 Sportback

Спочатку новинка буде доступна з 3,0-літровим двигуном V6 TFSI потужністю 340 к.с. і тяговим зусиллям на піку в 500 Нм. Чотирьохдверне купе розганяється від 0 до 100 км/год за 5,3 секунди.

Салон 2018 Audi A7 Sportback

Повідомляється, що паливна витрата складає в середньому 6,8 літра на сотню. Додаткові шести- і чотирициліндрові двигуни, як бензинові, так і дизельні, будуть запропоновані незабаром після початку виробництва.

Фото – Audi

Напишіть відгук

Scroll to top