Ніссан розробив тапці з автопілотом

Компанія Nissan оголосила, що розробила оригінальні тапці, що самі паркуються, для традиційного японського готелю. Систему автономності запозичили у технології ProPilot, яку використовують в автомобілях, пише Motor 1.

У підошву тапочок поміщені два маленьких колеса і сенсори, які дозволяють переміщатися по дерев’яній підлозі готелів до виходу, щоб гості, увійшовши, могли їх відразу надіти.

Тапці – важливий елемент японської культури: коли люди входять в приміщення або навіть просто публічне місце, таке, як готель, то вони повинні зняти вуличне взуття і взути домашнє (тапки).

У компанії відзначили, що їх «тапцева» технологія – та ж, що використовується в новому електрокарі Leaf, тільки в мініатюрі. Йдеться про високотехнологічні датчики і камери, які допомагають автівці зайняти паркувальне місце або розвернутися на парковці без участі водія.

Деякі обрані гості готелю в курортному Хаконе (Hakone), в 76 км від Токіо, зможуть протестувати технологію вже в цьому місяці. За словами спікера Nissan Ніка Максфілда (Nick Maxfield) “тапки, що самостійно паркуються, означають усвідомлення потенціалу автономного керування”.

У згаданому готелі не тільки тапці “особливі”, але і традіційні низькі столики та підлогові подушки теж саморушні. Протягом найближчих 2 років Nissan збирається інтегрувати технологію повного автономного керування в усі свої виробничі моделі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *