Архіви

Nissan Qashqai після рестайлінгу: що змінилося?

На мотор-шоу в Женеві компанія Nissan представила свій найпопулярніший кросовер Qashqai після проведення планового рестайлінгу. Останнім часом у моделі з’явилося багато конкурентів. Тому на нововведення в 2018 Nissan Qashqai робиться серйозна ставка.

Отже, що змінилося в кросовері після рестайлінгу?

Зовні звертає увагу більш агресивний і м’язистий дизайн передньої частини.

Оновлений Qashqai стане першим автомобілем Nissan, який буде оснащений напівавтономною системою управління. Модернізований автомобіль може самостійно управляти, розганятися і гальмувати в межах однієї смуги на автомагістралі.

У 2018 році функціонал автопілота буде розширено: Qashqai зможе самостійно змінювати смугу руху. До кінця десятиліття автомобіль зможе самостійно переміщатися в інтенсивному транспортному потоці, в тому числі по міських вулицях і перехрестях.

2018 Nissan Qashqai

2018 Nissan Qashqai – рульове колесо

Усередині кросовера Nissan додав нове рульове колесо з оновленими багатофункціональними елементами управління для інформаційно-розважальної системи, яка сама по собі має новий зовнішній вигляд.

Є й інші нововведення, в тому числі звукова система з сімома динаміками і нова лінійка варіантів комплектації Tekna +. Ці автомобілі будуть націлені на преміальних суперників, включаючи Audi Q3 і BMW X1, і отримають унікальні легкосплавні диски, шкіряні сидіння Nappa і більш розкішні матеріали для центральної консолі.

Більшість власників, проте, віддасть перевагу більш дешевим варіантам з системою зовнішнього відеоспостереження, датчиками парковки спереду і ззаду і супутниковою навігацією.Лінійка двигунів Qashqai залишиться колишньою. Це, нагадаємо, бензинові (1,2 і 1,6 л) і дизельні мотори (1,5 і 1,6 л).

2018 Nissan Qashqai

2018 Nissan Qashqai

У оновленого 2018 Nissan Qashqai модернізована система безпеки. Система автоматичного екстреного гальмування тепер зможе виявляти і розрізняти пішоходів.

Інші нові функції включають систему RCTA. Це автоматичне гальмування при русі заднім ходом, коли є загроза зіткнення з поперечно рухомим транспортом або пішоходом. Система зменшує ризик зіткнень при русі на малій швидкості (до 8 км / год).

Про вартість оновленого Qashqai поки інформації немає.

Фото – Nissan

Напишіть відгук

Scroll to top