Архіви

Nissan Leaf нового покоління запущений у виробництво у Великій Британії

На Nissan Leaf нового другого покоління за два місяці зібрано 10 тисяч попередніх замовлень в Європі. Електромобіль запущений у виробництво на заводі в Сандерленді (Великобританія) і почне надходити на європейські ринки з лютого 2018 року.

Перше покоління моделі користувалося меншим попитом – всього кілька сотень пзамовлень в Європі за перші 2 місяці. Новий Leaf розроблений з нуля і втілює стратегію бренду Nissan Intelligent Mobility.

Його літій-іонна акумуляторна батарея на 40 кВт∙год забезпечує запас ходу близько 240 км. Електрокар оснащений 150-сильним двигуном, може розігнатися до “сотні” за 7,9 секунди і набирає максимальну швидкість 144 км/год.

Серед нових технологій, які отримала новинка, варто згадати e-Pedal (електронну педаль) яка покращує керування автомобілем (входить до базової комплектації), систему автономного водіння ProPILOT і систему допомоги при парковці ProPILOT Park (дозволяє паркуватися одним натисканням кнопки).

Nissan Leaf для європейських ринків випускають на британському заводі з 2013 року, там ж роблять популярні кросовери Qashqai і Juke. З 2011-го 85 тисяч Leaf знайшли свого покупця в Європі. В цьому році модель отримала кілька великих міжнародних нагород за найкращі інновації і технології.

За матеріалами Nissan Europe

Фото – Nissan

Напишіть відгук

Scroll to top