Архіви

Nissan Leaf другого покоління б’є рекорди популярності

Офіційно представлений на Франкфуртському автосалоні у вересні 2017 року, новий Nissan Leaf вже зібрав 9 тис. заявок на покупку. Його продажі стартували в Японії, а на ринки Європи, США і Канади він потрапить на початку 2018 року.

2-е покоління електромобіля Nissan Leaf користується підвищеним попитом, статистику оголосили на автосалоні, що проходить у Токіо. Так, представники компанії-виробника повідомили, що 3,5 тис замовлень припадає на Європу.

Nissan Leaf попереднього покоління подібним результатом похвалитися не може – йому вдалося зібрати таку кількість клієнтів тільки за рік.

Новинка буде коштувати від $29 990. 2018 Nissan Leaf габаритніший за попередника і набагато колоритніший: профільовані бічні і піднесена задня частини, елегантні LED-фари.

Електрокар Nissan отримав систему напівавтономного водіння і паркувальний автопілот, що рятує водія від необхідності натискати на гальмо і газ.

Двигун у Nissan Leaf другого покоління могутніший, ніж у попередника – 150 к.с. і 320 Нм крутного моменту. До 100 км автівка розганяється менш, ніж за 10 секунд. Запас ходу став більше. Батарея на 40 кВт⋅год дозволяє проїхати на одному заряді 240 км у реальних умовах.

Через деякий час з’явиться варіант з батареєю на 60 кВт⋅год, здатний проїхати без підзарядки 320 км. Компанія також планує випустити через рік потужну заряджену версію моделі з запасом ходу до 500-550 км.

Фото – Nissan. На фото – 2018 Nissan Leaf

Напишіть відгук

Scroll to top