Nissan Juke виявився найдешевшим японським кросовером на авторинку України

Найбільш доступним за ціною кросовером японської марки на авторинку України на сьогодні є компактний Nissan Juke. До такого висновку прийшли Автомобільні новини, проаналізувавши актуальні ціни на офіційних сайтах автовиробників з Японії.
2015 Nissan Juke
2015 Nissan Juke

Nissan Juke в Україні коштує від 360 970 гривень. Це найдешевша пропозиція в сегменті SUV серед японських брендів. У таку суму обійдеться Juke в початковій комплектації Base з переднім приводом, механічною коробкою і бензиновим двигуном потужністю 94 к.с.

Кросовер доступний і в більш дорогих варіантах виконання. Зокрема, українським покупцям також запропоновані версії з двигунами потужністю 117 і 190 к.с., з варіатором і системою повного приводу.

В Україні продається і “заряджений” Juke Nismo RS (від 745 310 гривень).

Топова версія кросовера (це Juke Nismo RS з повним приводом, 190-сильним мотором і варіатором) обійдеться у 858 190 гривень.

Варто також відзначити, що в Україні продаються інші відносно доступні за ціною японські кросовери. Ми маємо на увазі, перш за все, дві моделі марки Suzuki – Vitara (від 437 тис. грн.) І невеликий Jimny (від 459 тис. грн.).

У будь-якому випадку, вартість навіть найбільш доступних за ціною японських кросоверів далека від бюджетного сегменту. Утім це не є особливою ​​новиною.

Фото – Nissan

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *