Архіви

Nissan Juke отримає серйозного конкурента від британської MG

Новий кросовер компанії MG Cars стане прямим конкурентом популярних у Європі Nissan Juke, Renault Captur і Peugeot 2008. У британського автовиробника вже офіційно підтвердили, що модель буде випускатися під ім’ям ZS.

У компанії обіцяють “дуже конкурентоспроможну” ціну на свою новинку. Якщо Juke або Captur коштують приблизно від 17 тисяч євро, то MG ZS обійдеться в суму близько 14 тисяч євро за версію в початковій комплектації.

Нагадаємо, що в сучасній лінійці MG Cars налічується поки тільки дві моделі – хетчбек MG 3 і седан MG 6. Виводячи на ринок невеликий кросовер, компанія входить в дуже насичений сегмент, в якому крім згаданої вище трійки присутні ще з півтора десятка моделей.

Для новинки будуть запропоновані два двигуни на вибір, механічна і автоматична трансмісія.

Якщо точніше, то в силовий лінійці очікується 1,0-літровий 3-циліндровий мотор потужністю 125 к.с. і 1,5-літрова “четвірка” в двох варіантах потужності (120 і 165 к.с.). Обидва агрегати – бензинові.

MG ZS

Альтернативу 6-швидкісний механіці складе дводисковий робот з сімома діапазонами.

Дизайнерська мова екстер’єру кросовера отримала назву “Емоційний динамізм”. В якійсь мірі вона нагадує стилістику KODO, в якій виконані всі моделі Mazda. До слова, ZS зовні трохи схожий на найменший кросовер японського бренду – модель CX-3.

MG ZS

У європейські автосалони MG ZS почне надходити вже в кінці цього року. Масові продажі почнуться вже в 2018 році.

Для довідки: MG Cars – британська автомобілебудівна компанія, яка з 2005 року належить корпорації Nanjing Automobile Group (Китай).

Фото – MG

Напишіть відгук

Scroll to top