Nissan Juke другого покоління отримає нову платформу та 3-циліндровий мотор

Вже достеменно відомо, що кросовер Nissan Juke другого покоління буде представлений у 2017 році. Чим ближче до його дебюту, тим більше стає інформації про новинку. Зокрема, британські журналісти повідомили, що в основу автомобіля ляже абсолютно нова платформа, а до силової лінійки кросовера увійде 3-циліндровий мотор.

Видання Auto Express повідомляє, що новий Juke проектують на модульній платформі CMF-B. Це спільна розробка інженерів компаній Renault і Nissan.

Nissan Gripz Concept
Nissan Gripz Concept

Мало хто, напевно, знає, що поточна версія кросовера ділить архітектуру B0 з Dacia/Renault Duster і з цілою лінійкою інших бюджетних моделей.

При всій його надійності та інших перевагах цей “візок” застарів і сьогодні слово в автопромі за модульними платформами. Вони дозволяють будувати автомобілі різних габаритних розмірів і встановлювати більш широку лінійку двигунів.

Саме CMF-B дасть можливість запропонувати для наступного Nissan Juke економічний 3-циліндровий мотор (1,0 л), а також гібридну силову установку. Утім, вибір покупців ними не буде обмежений. Nissan, як і раніше, буде випускати дизельну версію Джука, а також “заряджений” варіант моделі зі 190-сильним мотором.

Зовнішній дизайн Nissan Juke другого покоління буде перегукуватися зі стилістикою концепту Gripz, який компанія представила два роки тому.

Фото – Nissan

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *