Архіви

Німецький автоклуб ADAC поставив «трійку» Lada Vesta

ADAC, Загальний німецький автомобільний клуб (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club e.V.) перевірив якість седана Lada Vesta російського виробництва, випробувавши його на міцність, надійність кузова і рівень засобів безпеки.

Треба сказати, ADAC – це найбільша в Європі громадська організація автомобілістів зі штаб-квартирою в Мюнхені, яка налічує понад 19 млн членів (більше тільки Американська автомобільна асоціація).

Вона виступає організатором автомобільних гонок «Гран-прі Європи» і «24 години Нюрбургрінга». Основна функція ADAC – технічна, інформаційна та юридична допомога автомобілістам, також вона проводить і оціночні випробування автомобілів.

Lada Vesta не прийшлася німцям до смаку: її оцінили в 3,4 бала. Таку низьку оцінку автівка отримала через неякісну зборку і посередні матеріали оздоблення салону, а також з-за низького рівня оснащення системами безпеки для тієї ціни, яку за модель просять: 12 740-13 740 євро за автомобіль з мотором об’ємом 1,6 л і потужністю 106 к.с.

Для порівняння: новий Volkswagen Polo обійдеться покупцеві в Німеччині у 12 975 євро, і зрозуміло, на чию користь роблять свій вибір німецькі автолюбителі.

Проте, російські автомобілі представлені на європейських ринках, і їх купують, правда, у скромній кількості в порівнянні з іншими брендами. За часів СРСР на них був попит в Європі завдяки вдвічі меншій ціні, ніж на відомі марки.

Але в сучасному світі європейці шукають комфорт і якість, і мають гроші і вибір. Тому Lada Vesta купують в Німеччині тільки цінителі зі специфічними смаками.

Джерело: Автоцентр

Фото – ВАЗ 

1 comment on “Німецький автоклуб ADAC поставив «трійку» Lada Vesta

  1. Иван сказав:

    Ну поло это поло. А веста полноценный большой автомобиль, кроме того вышла версия универсал. С другой стороны, кому оно надо, если в ес есть dacia logan – а сейчас уже и в версии stepway, где качество на порядок выше москальской весты.

Залишити коментар

Scroll to top