Незалежні дизайнери поділилися своїм баченням 2020 Hyundai Sonata

Зовсім недавно в Женеві автовиробник Hyundai офіційно представив прототип Hyundai Le Fil Rouge – зразок нової дизайнерської мови корейського бренду. Незалежні дизайнери відреагували і показали своє бачення популярного седана Hyundai Sonata 2020 модельного року, тобто, як він буде виглядати, на їхню думку, на базі розкішного концепту Hyundai Le Fil Rouge.

Дизайнерське зображення передає чуттєве ДНК Hyundai, при цьому модель осучаснили і зробили спортивнішою і стильнішою. За дизайнерським задумом Hyundai Sonata чергового восьмого покоління може перетворитися в 4-дверне купе, яке складе конкуренцію моделям Audi, BMW і Mercedes-Benz.

У салоні може появітьcя обробка з натуральних матеріалів високої якості – дерева, шкіри, металу, плюс очікуються новітня система інфотейнмент і повністю цифрова панель приладів.

Ми не знаємо, які агрегати увійдуть до силової лінійки, але здається реальним поява і нових моторів, і нової коробки передач, при наявності повного приводу AWD. Гібридна і повністю електрична версії також цілком можливі.

Hyundai Sonata нового покоління. Незалежне дизайнерське бачення

Джерело: Carscoops

На фото вгорі: Hyundai Le Fil Rouge Concept (2018)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *