Названо переможців конкурсу “Міжнародний двигун року”

На престижному конкурсі International Engine of the Year ( “Міжнародний двигун року”) визначені найкращі в світі мотори. Особливих несподіванок не сталося. Як завжди, блиснули силові агрегати Ferrari і Porsche. Черговий трофей отримала “п’ятірка” Audi 2.5 TFSI.

“Командну перемогу” на конкурсі International Engine of the Year цього року фактично здобула Ferrari. Два мотора компанії отримали гран-прі в двох номінаціях кожен.

Так, 3,9-літрова турбована “вісімка” Ferrari визнана найкращою в категорії “Двигуни робочим об’ємом від 3,0 до 4,0 літрів” і в категорії “Потужний двигун”.

3,9-літровий двигун Ferrari V8

6,5-літровий силовий агрегат V12 довів лідерство Ferrari в номінації “Двигуни робочим об’ємом понад 4,0 літрів”, а також визнаний найкращим “Новим двигуном”.

Porsche відзначилася в двох категоріях. Її турбована “четвірка” перемогла в номінації “Двигуни робочим об’ємом від 1,8 до 2,0 літрів”, а 3,0-літрова “турбошістка” перемогла всіх в номінації “Двигуни робочим об’ємом від 2,5 до 3,0 літрів” .

5-циліндровий мотор Audi 2.5 TFSI “виступив” традиційно добре, вигравши у своїй категорії “2,0-2,5 л”. Цікаво, що це вже дев’ята перемога поспіль німецького мотора.

Решта переможців:

до 1,0 л – 3-циліндровий двигун Volkswagen;
1,0-1,4 л – 3-циліндровий 1,2-літровий двигун PSA Group;
1,4-1,8 л – 3-циліндровий 1,5-літровий двигун BMW.

Найкращим “зеленим” двигуном визнаний силовий агрегат Tesla.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *