Ford Авторинок

Найрізноманітніша модель Ford додала ще дві версії до лінійки

До лінійки Ford Focus приєдналася нова топова версія Active X Vignale. У наступному році до комплектацій буде додано нову гібридну установку Focus EcoBoost Hybrid.

Ford Focus є найрізноманітнішою моделлю марки. Її лінійка включає 5-дверний хетчбек, універсал, седан, кросовер, купе-кабріолет, Active, Vignale або RS варіанти, а також ST-Line, найпопулярнішу модифікацію серед покупців Focus, до речі.

Обсяг цьогорічних продажів Focus на 20 ключових європейських ринках є найбільшим з 2015 року і еквівалентним одному продажу кожні 135 секунд.

Бестселер щорічно підвищує частку Ford у компактному сегменті на 1,8 відсотка. Модель останнього покоління з’явилася у 2018 році. З тих пір було продано понад чверть мільйона одиниць.

Нові версії

Тепер Ford розширює асортимент, додаючи новий кросовер Focus Active X Vignale.

Стандартний Ford Focus Active X Vignale оснащений ексклюзивними 17-дюймовими легкосплавними колесами, контрастними чорними дзеркалами на даху та дверях, світлодіодними фарами, шкіряними сидіннями та кермом Vignale, активним паркувальним асистентом та проекційним дисплеєм, першим у сегменті.

Згідно з дослідженнями Ford, майже 40 відсотків покупців Focus надають йому перевагу через стиль, обладнання приваблює 20 відсотків.

Більше того, з 2020 року покупці Ford Focus зможуть вибирати автомобілі з новою ефективною 48-вольтовою м’яко-гібридною системою EcoBoost Hybrid.

Ціни

В даний час OTR ціни (включають реєстрацію та податки) на Ford Focus починаються від 18 555 фунтів стерлінгів (Велика Британія), 21 000 євро (Німеччина), 17 950 доларів (США, офіційно не пропонується).

Active Vignale коштує 29 300 євро в Німеччині; Active X – 24 645 фунтів стерлінгів в Об’єднанному Королівстві, а Vignale – 26 145 фунтів стерлінгів.

Поточні українські ціни на Focus 2019 року виробництва є такими в офіційній дилерській мережі: від 417 148 грн (хетчбек), від 530 498 грн (седан) та від 691 424 грн (ST-Line хетчбек).

Щодо нових версій, які тут згадані, поки невідомо, чи дістануться вони України.

Джерело: Ford в Європі

Залишити коментар

Scroll to top