Найпопулярнішим plug-in-гібридом в Європі став Volkswagen Passat GTE

За результатами продажів з початку 2017 року модель Volkswagen Passat GTE стала найпопулярнішою в сегменті так званих підзарядних гібридів автомобільного ринку Європи. Як повідомляють в Європейській обсерваторії альтернативного палива (EAFO), власниками plug-in-гібрида на континенті стали 1347 споживачів.

Таким чином, Volkswagen Passat GTE обігнав торішнього лідера – кросовер Mitsubishi Outlander PHEV, продажі якого в поточному році становили наразі 1115 одиниць. На третьому місці, до речі, виявився шведський Volvo XC90 PHEV з 400-сильною гібридною установкою (продано 1069 кросоверів).

Гібридний Пассат став бестселером у своєму сегменті в Чехії, Норвегії і у Швеції. Причому в останній країні – з величезним відривом від конкурентів. Тут продано 549 цих машин.

Volkswagen Passat GTE
2015 Volkswagen Passat GTE

Passat GTE пропонується на ринку в двох кузовах – седан і універсал. Як і всі гібриди, він досить дорогий. У Німеччині, наприклад, модель коштує від 44 250 €.

До складу її силової установки входить бензиновий двигун 1.4 TSI (150 к.с.) і електромотор потужністю 115 к.с. Трансмісія – 6-швидкісний дводисковий робот DSG.

Повідомляється, що середня витрата пального Passat GTE становить 1,7 літра на сотню, вихлоп двоокису вуглецю – 38 г / км. Це найвищий клас ефективності оцінки транспортних засобів на основі викидів CO₂ – А+.

Додамо, що принциповою відмінністю plug-in-гібрида від звичайного гібрида є можливість підзарядки батарей від зовнішньої електромережі, в тому числі і від домашньої розетки.

Фото – Volkswagen

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *