Архіви

Які моделі Volkswagen сьогодні популярні в Україні: складено рейтинг

Посилаючись на дані, які «Автомобільним новинам» люб’язно надали в українському представництві Volkswagen, ми склали невеликий рейтинг найбільш популярних моделей німецької марки в нашій країні в цьому році. Пропонуємо цей список читачеві.

Для повноти картини ми також додамо мінімальну вартість кожної моделі з рейтингу на день публікації цього матеріалу.

Отже, на четвертому місці за результатами продажів за три повних квартала поточного року опинився Volkswagen Passat (на фото вгорі). Володарями автівки стали 277 наших співвітчизніків. Мінімальна вартість моделі – 795 822,96 грн.

Відкриває трійку найпопулярніших «Фольксвагенів» в Україні кросовер Touareg з результатом 289 проданих автівок. Базова вартість – 1 766 229,31 грн.

На другому місці йде Volkswagen Polo. Його власниками в цьому році стали 834 людини. Polo обійдеться в суму від 331 513,92 грн. Нагадаємо, що в Україні машина пропонується в кузовах седан і хетчбек.

Volkswagen Polo

Volkswagen Polo

Нарешті, самою затребуваною моделлю німецького бренду в Україні стала Volkswagen Jetta, причому з величезним відривом від інших машин. «Джетта» розійшлася тиражем у 1656 одиниць. Бестселер обійдеться від 529 564,00 грн. Популярність моделі в українському офісі марки пояснюють, насамперед, 105-сильним дизелем, з яким вона поставляється в нашу країну. У поєднанні з добрим оснащенням і ціною у такому варіанті Jetta дійсно є одією з найкращих пропозицій в цьому сегменті.

Загальний обсяг продажів Volkswagen в Україні за дев’ять місяців поточного року становив майже 3,7 тисячі автомобілів.

2015 Volkswagen Jetta

2015 Volkswagen Jetta

Leave a Reply

Scroll to top