Автовиробники

Найпопулярніші мінікари в Європі – перша чверть 2019 року

У європейському сегменті мінікарів продовжує домінувати Fiat. За італійським брендом – два перших місця з великим відривом від конкурентів. Які ще моделі входять у ТОП-10?

Попит на невеликі автомобілі в Європі залишається стабільним, хоча за результатами першого кварталу 2019 року відзначається деяке його зниження (-3%). Лідером в цій ніші багато років поспіль залишається Fiat, а точніше дві його моделі – Fiat Panda (на фото) і Fiat 500.

В основному ці автомобілі купують в Італії, яка, до слова, сьогодні знаходиться на третьому місці в Європі за продажами нових легкових автомобілів після ФРН і Великої Британії. Вагомий внесок в цей результат внесли саме Panda і «чинквеченто».

Свій вибір на Fiat Panda в першому кварталі зупинили 52 410 покупців, повідомляє CarSalesBase.com. Це на 12% більше, ніж роком раніше. Fiat 500, що очікує зміни поколінь, придбали понад 46 тисяч осіб.

Третім за популярністю в Європі є Toyota Aygo, але її обсяг реалізації значно поступається Fiat: 26, 418 продажів за перший квартал.

Далі досить щільно йдуть Volkswagen up !, Renault Twingo, Kia Picanto і Hyundai i10. Причому попит на Picanto зріс на 10%. Продажі моделей цієї четвірки складають в районі 20 тисяч автомобілів.

Трохи більше 15 тисяч європейців в цьому році зупинили вибір на Peugeot 108, Smart Fortwo і Citroën C1.

До цікавих результатів кварталу варто віднести підвищений попит на Opel / Vauxhall Adam (+34%) та на іспанський миникар Seat Mii (+28).

Нагадаємо, що в травні відбувся дебют першого серійного електрокара Skoda. Модель Citigo-e iV базується на міському маленькому хетчбеці та має вражаючий запас ходу – до 300 км.

Напишіть відгук

Scroll to top