Найнадійніші марки автомобілів за версією carVertical

Найнадійніші марки автомобілів за версією carVertical

Постійно ламається автомобіль – головний біль для власника. Втрати часу, незручності і витрати на ремонт можуть перетворити ваше життя на кошмар. Надійність – це те, що слід шукати в старому автомобілі.

Отже, машини яких марок є найнадійнішими? Нижче представлено рейтинг надійності автомобілів за даними carVertical. Ми сподіваємося, що ці дані допоможуть вам прийняти обгрунтоване рішення покупки автомобіля на вторинному ринку. Але спочатку давайте коротко пояснимо процес.

Як оцінювалася надійність автомобіля?

Ми склали список найнадійніших автомобільних марок за показовим критерієм – несправності.

Висновки засновані на звітах carVertical про історію автомобілів.

Рейтинг автомобілів, що були у використанні, представлений нижче, заснований на відсотковому співвідношенні автомобілів з несправністю кожної марки від загального числа проаналізованих автомобілів марки.

Почнемо зі списку найнадійніших марок уживаних автомобілів.

  1. KIA – 23,47%

Слоган Kia “The power to surprise” (з англ. – «Сила дивувати») виразно виправдав ажіотаж. Незважаючи на те, що щорічно виробляється понад 1,4 мільйон автомобілів, південнокорейський автовиробник займає перше місце з несправностями тільки 23,47 усіх проаналізованих моделей.

Але навіть найнадійніший бренд автомобіля не бездоганний, найбільш частими проблемами є:

● Несправність електропідсилювача керма
● Несправність стоянкового гальма
● Проблеми з каталізатором

Прагнення компанії до створення надійних автомобілів не повинно вас здивувати – моделі Kia оснащені передовими системами безпеки, включаючи запобігання лобових зіткнень, автономне екстрене гальмування і систему курсової стійкості автомобіля.

  1. Hyundai – 26,36%

Завод Hyundai в Услані – найбільше автомобільне підприємство в Азії, що займає площу близько 5 квадратних кілометрів. Hyundai займає друге місце з несправностями 26,36% проаналізованих моделей.

Але і вживані Hyundai мають типові проблеми:

● Корозія заднього підрамника
● Несправність стоянкового гальма
● Слабкі лобові стекла

Чому рейтинг надійності автомобілів такий хороший? Мабуть, Hyundai – єдина автомобільна марка, яка виробляє власну дуже високоміцну сталь. Завод також виробляє автомобілі Genesis, що є одними з найбезпечніших в світі.

  1. Volkswagen – 27,27%

Німецький народний автомобіль побудував легендарного Жука, символ XX століття, який був проданий тиражем більше 21,5 мільйона примірників. Виробник займає третє місце серед найбільш надійних марок за версією carVertical. Несправності знайдені у 27,27% проаналізованих моделей.

Незважаючи на те, що автомобілі Volkswagen дуже міцні, вони мають такі проблеми:

● Відмова двомасових маховика
● Вихід з ладу механічної коробки передач
● Проблеми з системами ABS / ESP

Volkswagen прагне захистити пасажирів автомобіля за допомогою таких систем як адаптивний круїз-контроль, гальмування при неминучому зіткненні і виявлення сліпих зон.

  1. Nissan – 27,79%

Nissan був найбільшим в світі виробником електромобілів до того, як Tesla підкорила світ. Разом з космічними ракетами серед своїх минулих творінь японський виробник має показник 27,79% пошкоджених автомобілів серед проаналізованих.

Але при всій своїй надійності автомобілі Nissan схильні до наступних проблем:

● Відмова диференціала
● Корозія центральної направляючої шасі
● Відмова теплообмінника АКПП

Nissan завжди робив наголос на безпеку, розробляючи інноваційні технології, такі як зональна конструкція кузова, огляд на 360 градусів, інтелектуальна мобільність.

  1. Mazda – 29,89%

Почавши свою діяльність, японська компанія адаптувала перший двигун до автомобілів, хоча спочатку він призначався для кораблів, електростанцій і локомотивів. Mazda має показник 29,89% авто з несправностями за даними carVertical.

Найбільш поширені болячки моделі:

● Несправність турбін на дизельних двигунах Skyactive D
● Вихід з ладу ущільнення паливної форсунки на дизельних двигунах
● Дуже часто – відмова ABS

Посередній зовнішній вигляд не скасовує того, що модель володіє декількома вражаючими функціями безпеки. Наприклад, Mazda’s i-Activesense включає в себе передові технології, які розпізнають потенційні небезпеки, запобігають аварії і знижують серйозність зіткнень.

  1. Audi – 30,08%

Ауді – так звучить слово «Слухай» латинською мовою. Саме це слово є прізвищем творця компанії німецькою. Audi славиться розкішшю і продуктивністю навіть як не новий автомобіль. Перед придбанням Volkswagen Group фірма Audi одного разу об’єдналася з трьома іншими брендами і утворила Auto Union GT. Чотири кільця на логотипі символізують це злиття.

Audi з незначним відривом упустила п’яте місце в нашому рейтингу – несправності мають 30,08% автомобілів.

Автомобілі компанії демонструють схильність до наступних відмов:

● Високий знос зчеплення
● Несправність гідропідсилювача керма
● Пошкодження МКПП

Як не дивно, Audi має довгу історію безпеки, провівши свій перший краш-тест більше 80 років тому. В даний час автомобілі німецького виробника оснащені одними з найбільш передових систем активної, пасивної та допоміжної безпеки.

  1. Ford – 32,18%

Генрі Форд, засновник автомобільної компанії, сформував сучасну автомобільну промисловість, винайшовши революційну рухому складальну лінію, яка скоротила час виробництва автомобілів з 700 до неймовірних 90 хвилин. Зважаючи на це той факт, що Ford займає таку низьку позицію в нашому рейтингу викликає подив. Але дані carVertical показують несправності 32,18% всіх проаналізованих моделей Ford.

Форди схильні відчувати:

● Відмова двомасового маховика
● Несправність зчеплення і гідропідсилювача керма
● Вихід з ладу варіатора

Американський автогігант давно підкреслює важливість безпеки водія, пасажира і транспортного засобу. Яскравим прикладом цього є система Safety Canopy System, яка активує шторки безпеки в разі бокового зіткнення або перекидання.

  1. Mercedes-Benz – 32,36%

Відомий німецький виробник представив те, що вважається першим автомобілем з бензиновим двигуном в 1886 році. Будь то новий або старий, автомобіль Mercedes-Benz викликає в уяві розкіш, проте колосальні 32,36% проаналізованих автомобілів марки мали несправності за даними carVertical.

Незважаючи на свою чудове якість, Мерседеси страждають від декількох загальних проблем:

● В фари може потрапляти волога
● Несправність ущільнення паливної форсунки на дизельних двигунах
● Дуже часта відмова гальмівної системи Sensotronic

Але бренд з логотипом “The best or nothing” (з англ. – «Краще або нічого») став піонером в автомобільному дизайні, технологіях і новаціях. Від ранніх версій ABS до Pre-Safe інженери Mercedes-Benz впровадили кілька функцій безпеки, які тепер стали звичайним явищем в галузі.

  1. Toyota – 33,79%

Японська автомобільна компанія виробляє більше 10 мільйонів автомобілів на рік. Компанія виробляє Toyota Corolla, яка є найбільш продаваним автомобілем у світі. По всьому світу продано більше 40 мільйонів одиниць. Вражаюче, але 33,79% всіх моделей Toyota мали несправності.

Найбільш поширені проблеми машин марки Toyota:

● Несправність датчика висоти задньої підвіски
● Несправність кондиціонера
● Схильності до сильної корозії

Незважаючи на свій рейтинг, найбільший автовиробник Японії почав проводити краш-тести з 1960-х років. Зовсім недавно компанія представила друге покоління Toyota Safety Sense, набір технологій активної безпеки, здатних виявляти пішоходів в нічний час і велосипедистів протягом дня.

  1. BMW – 33,87%

Баварський автовиробник починав як виробник авіаційних двигунів. Однак після закінчення Першої світової війни він переключився на виробництво автомобілів. Зараз це провідна світова компанія з виробництва автомобілів преміум-класу. Всього лишена 0,09% він відстав в рейтингу надійності від Toyota. Серед проаналізованих машин BMW 33,87% мали несправності.

У б/в BWM поширені такі несправності:

● Вихід з ладу датчиків ABS
● Проблеми з електронікою
● Проблеми з правильним регулюванням коліс

Останнє місце BMW в рейтингу збиває з пантелику почасти тому, що BMW відомий своїми інноваціями. Німецький виробник навіть розробив програму досліджень безпеки та аварій, щоб допомогти в розробці більш безпечних автомобілів. Іноді безпека не означає надійність.

Надійні автомобілі купують найчастіше?

Вочевидь, найнадійніші марки при придбанні уживаної автівки не затребувані.

Більшість людей уникають їх, як чуми. За винятком Volkswagen, до ТОП-5 найнадійніших автомобільних брендів не входять найбільш куповані марки в світі.

Цікавить, чому?

Що ж, найпопулярніші бренди – це деякі з найбільших і найстаріших автомобільних виробників світу. Вони вклали мільйони в рекламу, маркетинг і створення привабливого іміджу своїх автомобілів.

Люди починають створювати сприятливі асоціації з автомобілем, який вони бачать у фільмах, на телебаченні і в інтернеті. Часто продається бренд, а не продукт.

Наскільки надійний ринок уживаних автомобілів?

Ринок вживаних автомобілів – мінне поле для потенційного покупця, особливо з-за скручування пробігу.

Відкат пробігу, також відомий як «змотка», «скручування», або шахрайство з показниками одометра, є незаконною тактикою, яку використовують багато продавців, щоб видати стан автомобіля за гарніший, ніж він є насправді.

Як видно з наведеної вище діаграми, найбільш куповані бренди страждають від змотки пробігу частіше, а уживані автомобілі BMW складають більше половини зафіксованих випадків.

Корегування пробігу дозволяє продавцеві несправедливо вимагати більш високу ціну, що означає потенційне шахрайство з покупцями, що змушують їх доплачувати за автомобіль в поганому стані.

Більш того, покупець може зіткнутися з дорогим ремонтом в майбутньому.

Висновок

Безсумнівно, бренди, які мають репутацію надійних, не завжди є такими. Але їхні автомобілі користуються високим попитом.

На жаль, найнадійніші марки автомобілів не так популярні.

Якщо ви плануєте купити автомобіль з пробігом, зробіть собі послугу і придбайте звіт про його історію перш, ніж платити величезну суму за відвертий мотлох.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *