Архіви

Найкращі гібридні автомобілі, доступні на ринку в 2017 році

Британські експерти від Auto Express, яким можна довіряти, зробили підбірку найкращих, на їхню думку, гібридних автомобілів, представлених на ринку в поточному році.

В наші дні все більше виробників для залучення покупців випускають ефективні гібридні моделі від звичайних до плагін різновидів. Гібридна технологія більше не обмежується одними хетчбеками, до них приєдналися кросовери і седани, – вони серед кращих гібридних автомобілів у продажу.

Нагадаємо, що гібрид – це автомобіль, який використовує для руху два джерела енергії, найчастіше це електродвигун і двигун внутрішнього згоряння.

У Toyota Yaris, наприклад, електродвигун додатково допомагає ДВЗ, коли потрібно подолати пагорб. Гібриди зі складнішими системами, як Toyota Prius, можуть проїхати обмежену відстань на заряді батареї.

Гібриди, що підключаються (plug-in), як Mitsubishi Outlander PHEV, мають більшу батарею, яку за ніч можна повністю зарядити від мережі. У таких транспортних засобів більш вражаючий запас ходу на одному заряді (30-50 км).

І нарешті, існують гібриди розширеного діапазону, що працюють тільки на електриці, але вони мають також маленький бензиновий або дизельний мотор, які, коли треба, дають додаткову зарядку батареї – як BMW i3.

При тому достатку автовиробників, що випускають гібриди, і пропонованих сьогодні типів гібридних автомобілів, не дивно, що є широкий вибір кузовів і продуктивності – починаючи від суперміні і закінчуючи гібридною версією розкішних автівок типу седана Porsche Panamera.

2016 BMW 330e

При посилюваних вимогах до паливної економічності і рівня шкідливих викидів CO2, їзда на звичних бензинових і дизельних автомобілях стає все більш витратнішою. Але і повністю електричні автомобілі підходять не всім через обмежений діапазон руху і потребу в місці для зарядки.

Для тих, у кого немає під’їзної дороги або гаража, або водіїв, яким доводиться часто і далеко їздити (і тому їм не підходять електрокари), гібриди можуть стати хорошою альтернативою. Не випадково вони набирають популярність.

2017 Hyundai Ioniq

Виробники вкладають все більше грошей у гібридну технологію. Майже у кожного автовиробника є гібрид в асортименті, або він планує його випустити в найближчі кілька років – навіть преміальні або орієнтовані на високопродуктивні автомобілі бренди, такі як Porsche.

При всіх очевидних перевагах – низькому дорожному податку (там, де він стягується), невисокій вартості для компаній, гладкій їзді в електричному режимі, у гібридів є і недоліки. Заявлені показники їх паливної економічності на ділі рідко виявляються реальними. Автомобіль з гібридною силовою установкою – це, скоріше, компроміс між практичністю і драйвом. Для тривалих пробігів вони не ідеальні, краще вибрати дизельний автомобіль.

2016 Volvo XC90 T8 Twin Engine

А тепер ТОП-10 кращих гібридних автомобілів 2017 від Auto Express:

  1. BMW i3 Range Extender
  2. Toyota Prius
  3. Volvo XC90 T8 Twin Engine
  4. Volkswagen Passat GTE
  5. BMW 330e
  6. Mitsubishi Outlander PHEV
  7. Lexus IS 300h
  8. Kia Niro
  9. Porsche Panamera E-Hybrid
  10. Hyundai Ioniq

Фото від автовиробників

На фото вгорі – 2017 Toyota Prius Plug-in Hybrid

Залишити коментар

Scroll to top