Архіви

Найкраще співвідношення “ціна-якість” в Україні – у Ravon R4

У попередньому матеріалі AutoUniversum повідомляв про конкурс «Авто лідер 2018», який був організований в Україні компанією AUTO.RIA. У найцікавішій його номінації – “Лідер ціни і якості” – перемогу здобув Ravon R4.

У тому, що цей седан визнаний кращим на авторинку України за критерієм “ціна-якість”, особливої ​​несподіванки немає. Після зупинки виробництва популярного свого часу Ланоса, R4 є найближчою розумної йому альтернативою.

Цілком прийнятна якість збірки і комплектуючих на заводі компанії GM Uzbekistan, апробована платформа, досить непогане оснащення – все це об’єктивні фактори популярності Ravon R4.

Додамо досить потужний двигун в 106 к.с., який може поєднуватися не тільки з механічною коробкою, а й з “автоматом”, а також цілком нормальну для нового автомобіля ціну (від 242 250 грн), і на виході отримуємо переможця в номінації “Лідер ціни і якості “.

Нагадаємо, що Ravon R4 – це фактично перелицьована версія седана Chevrolet Cobalt, який концерн General Motors розробив для автомобільних ринків, що розвиваються.

Фото – Ravon

Напишіть відгук

Scroll to top