Архіви

Найкращі позашляховики 2019 року на думку британських експертів

Пропонуємо увазі читачів ТОП-10 найкращих позашляховиків, доступних у продажу в цьому році. Добірку зробили британські експерти.

Автомобільний журнал Auto Express назвав десятку найкращих спортивних утилітарних транспортних засобів з приводом на чотири колеса (4×4 SUV). До переліку увійшли автомобілі, які можна зустріти в автосалонах Європи в 2019 році.

Вони різного розміру, від компактних до 7-місцевих, є навіть пікап. Власне, головна ознака, завдяки якій ці моделі потрапили в один список, це їх позашляхові характеристики: повний привід, високий кліренс, нижній захист, відповідні шини та підвіска.

Хоча ці автівки можна використовувати в нормальних дорожніх умовах, вони, в першу чергу і на відміну від інших, гарні для руху по пересіченій місцевості.

При оцінюванні транспортних засобів також були взяті до уваги такі параметри, як довговічність, практичність, низькі експлуатаційні витрати, пакет безпеки і співвідношення ціни та якості.

Ми можемо погоджуватися з вибором експертів чи ні, слід врахувати їх орієнтованість на британський ринок, перш за все, однак цікаво подивитися і проаналізувати:

Найкращі авто 4х4, доступні у продажу в 2019 році
  1. Renault/Dacia Duster
  2. Suzuki Jimny
  3. Land Rover Discovery
  4. Land Rover Range Rover
  5. SsangYong Rexton
  6. Land Rover Discovery Sport
  7. Toyota Land Cruiser
  8. Fiat Panda 4×4
  9. Mitsubishi L200
  10. Jeep Renegade

На фото вгорі: Land Rover Discovery Sport

Напишіть відгук

Scroll to top