Архіви

Найбільш цікаві та очікувані прем’єри Паризького мотор-шоу – 2018

На Паризькій автовиставці цього року, яка розпочнеться 2 жовтня, очікується чимало вельми цікавих дебютів, незважаючи на те, що з півтора десятка брендів не братимуть участь в одному з найбільших світових автошоу.

Прем’єр, які фахівці вважають ключовими, буде кілька. Серед них не можна не згадати BMW 3-Series нового покоління. Найпопулярніша модель баварського бренду в наступній своїй ітерації, звісно, викликає підвищений інтерес.

Компанія Citroen входить в сегмент преміальних компактних кросоверів з абсолютно новою моделлю DS 3 Crossback. Судячи з того, що новинку представляють на європейському автосалоні, головним ринком для неї стане саме Європа.


Оновлений Porsche Macan буде представлений з новітнім 6-циліндровим двигуном.

2019 Porsche Macan


Mercedes-Benz привезе до столиці Франції відразу дві нові моделі – це наступні покоління кросовера GLE (на фото вгорі) і компактвена B-Class.

Європейці також очікують Kia ProCeed в кузові shooting brake (спорт-універсал). Це абсолютно нова модель в сімействі Ceed.

2019 Kia ProCeed


У Парижі відбудуться й інші не менш цікаві публічні прем’єри: «заряджена» Skoda Kodiaq vRS, великий 7-місний SEAT Tarraco, оновлений Renault Kadjar, електричний кросовер Audi e-tron та багато інших новинок.

Напишіть відгук

Scroll to top