Архіви

Найпопулярніші марки авто з пробігом в Україні в серпні

За підсумком минулого місяця в Україні 11 783 легкових автомобіля пройшли первинну реєстрацію, майже половина з них – 5 185 – імпортні автівки, що були у використанні.

Таким чином, частка іномарок з пробігом на українському авторинку сьогодні становить 44%. Автомобілі з іноземною реєстрацією тут не враховані.

Імпорт вживаних автомобілів збільшився відносно серпня 2016 року в дев’ятнадцять разів! З січня по липень спостерігалося стійке зростання продажів в цьому сегменті з місяця в місяць, проте у серпні вперше в цьому році помічений невеликий спад у 1%.

До першої п’ятірки найбільш купованих марок серед автівок з пробігом увійшли Volkswagen (934 од.), Renault (922 од.), Skoda (611 од.), Opel (381 од.) та Nissan (246 од.). Лідер липня Renault в серпні поступився першістю німецькому бренду.

Бренд BMW (6-е місце) всього на одну одиницю відстав від Nissan. У десятку найпопулярніших марок сегмента вживаних імпортних легковиків також увійшли Ford (235 од. 7-е місце), Mercedes-Benz (213 од., 8-е місце), Toyota (171 од., 8-е місце) і Audi (169 од, 10-е місце).

Skoda Octavia. Фото -Skoda

Джерело: асоціація “Укравтопром”

На верхньому фото – Volkswagen Polo

Напишіть відгук

Scroll to top