Навіщо Tesla Cybertruck рульове управління на задніх колесах?


Нова опція стане такою собі відповіддю ексклюзивним якостям електричних пікапів Hummer EV та Rivian R1T, проте чи є резон у такій екзотиці?

У своєму останньому твіті Ілон Маск прямо написав, що Tesla Cybertruck отримає функцію керування задніми колесами. Журналісти вже розцінили такий меседж, як виклик електричним пікапам Hummer EV та Rivian R1T. Перший, нагадаємо, має так званий “Крабовий режим”, а R1T – демонстрував поворот танка.

Маск, коментуючи керування задніми колесами Cybertruck, запевнив, що ця функція допоможе пікапу маневрувати з “високою спритністю”. Фраза загальна. Що може дати підрулювання задніми колесами в конкретній ситуації?

Рульове управління на задніх колесах може дійсно може бути практично необхідним. Справа в тому, що Cybertruck є доволі великим навіть за мірками пікапів. І керування задніми колесами може стати в нагоді при маневруванні в тісних умовах, наприклад, якщо важко виїхати з парковки.

Вочевидь, що сьогодні GMC, Rivian та інші автовиробники випускають електрокари, які не поступаються або іноді перевершують набір функцій Tesla. Якщо компанія Маска не прийме ці виклики і не оновлятиме технології, вона ризикує вийти з гри.

Додамо, що Tesla Cybertruck повинен надійти у виробництво наприкінці 2021 року. Тому гучні заяви щодо його нових можливостей вкрай необхідні для успіху рекламної кампанії.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.