Навесні Ford Mustang Mach-E отримає 2 покращення


Повністю електричний Ford Mustang Mach-E зачарував покупців у всьому світі, особливо в Європі. Щоб інтерес покупців не тільки не знижувався, а й зростав, автовиробник готує цікаві покращення, які будуть представлені навесні 2022 року.

Сьогодні інженери компанії працюють над важливими покращеннями для Mustang Mach-E, особливо з технічного боку, повідомляє іспанське видання motor.es.

Головною новиною стане модернізація акумуляторної батареї. Її повна ємність залишиться незмінною – 98,7 кВт-год. Але річ у тому, що завжди є додатковий запас – це різниця між повною та корисною ємністю.

У випадку Mustang Mach-E різниця дозволяє провести додаткову модернізацію. В результаті поточна корисна потужність буде збільшена з 88 до 91 кВт-год. Ця невелика, на перший погляд, зміна дозволить збільшити запас автономності приблизно на 16 кілометрів.

Ford запустить відповідне бездротове оновлення програмного забезпечення, тому вже продані кросовери також отримають додаткові кілометри.

Крім того, Ford Mustang Mach-E 2022 отримає ще одне невелике, але відчутне технічне вдосконалення. На цей раз йдеться про вантажний відсік спереду.

Інженери усунули колишні перегородки у багажнику таким чином, що його корисний обсяг збільшився з поточного 81 літра до 100 літрів. Це небагато, але хто сказав, що додатковий вантажний обсяг буває зайвим?

Повторимося, обидва нововведення очікуються навесні 2022 року.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.