Новинки

Надпотужну BMW M5 нової генерації не змогли втримати в таємниці

Седан підвищенної потужності BMW M5 нової генерації сьогодні, 21 серпня 2017 року, представлять офіційно. Однак, як це нерідко трапляється, ентузиасти не змогли всидіти на одному місці і вже виклали в Інтернет зображення новинки.

Отже, нова M5 (кодова назва F90) зовні розсекречена: виразна радіаторна решітка, спортивні колісні диски оригінального дизайну з резиною Michelin Pilot Super Sport, агресивний профіль. Саме так і має виглядати спортивна версія одного з найпопулярніших у світі седанів бізнес-класу.

Ми не будемо зараз детально описувати дизайн нової BMW M5. Для порівняння надамо фото її попередниці. А вже сьогодні очікуємо на “легальні” знімки, зокрема фото салону.

Нагадаємо, що остання M5 вперше в історії моделі оснащена системою повного приводу M xDrive. Вона може працювати в трьох режимах: 2WD, 4WD Sport та 4WD. У першому випадку крутний момент 100-відсотково передається на задню вісь.

Під капотом у “зарядженої” 5-ї серії знаходиться бі-турбо двигун V8 з робочим об’ємом 4,4 літра, потужністю 600 к.с. та тяговим зусиллям до 750 Нм. Крутний момент передається через 8-діапазонну автоматичну коробку ZF.

Історія BMW M5 (саме як M5) бере свій початок у 1985 році. Зараз підрозділ M GmbH представить вже шосте покоління моделі.

2018 BMW M5 нової генерації

2018 BMW M5 ззаду

Сьогодні відбудеться презентація нової M5 для журналістів та фахівців. Широкій публіці спорт-седан у всіх деталях покажуть на початку наступного місяця. Місце дебюту – міжнародний автосалон у Франкфурті.

Фото надані – Rizzo on Bimmerpost

Напишіть відгук

Scroll to top