Архіви

Надпотужний кросовер Jaguar F-Pace SVR помічений на тестах

Jaguar F-Pace SVR, супер-гаряча версія першого кросовера британської марки, був помічений на тестуванні перед очікуваним дебютом в 2017 році. Новинка вже вдруге потрапила в шпигунські фотокамери. Перший прототип F-Pace SVR був зафіксований при виконанні високошвидкісних заїздів на гоночній трасі Нюрбургринг.

Передбачається, що у виробничої версії “зарядженого” кросовера Jaguar з’явиться агресивний передній спойлер, а також два величезних повітрозабірника з кожного боку переднього номерного знака. Модель також отримала колеса більшого діаметру і більш широкі шини.

Майбутній конкурент Porsche Macan Turbo оснащений тим же двигуном, що і спорт-купе F-Type SVR, тобто турбованим 5,0-літровим мотором V8 потужністю 575 к.с.

Jaguar F-Pace S

Jaguar F-Pace S

Офіційної інформації поки немає, але інсайдери повідомляють, що F-Pace SVR виходить з 4 секунд при наборі першої сотні. Якщо це дійсно так, то він стане найшвидшим кросовером середнього класу на ринку. У Porsche Macan Turbo цей показник становить 4,4 с.

Очікується, що вартість SVR F-Pace складе близько 70 тисяч євро, що майже в два рази перевищує ціну звичайної базової моделі.

Фото – Jaguar

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top