Архіви

На Женевському автосалоні відбулася прем’єра нового Subaru XV

На Женевському автосалоні Subaru представила наступне покоління свого спортивного кросовера XV. Новинка отримала гострий новий дизайн, більш ефективний двигун і цілий ряд опцій.
2018 Subaru XV

2018 Subaru XV

2018 Subaru XV трохи ширше і нижче за свого попередника. Хоча вигляд у кросовера став більш спортивним, дорожній просвіт у 220 мм залишає його непоганим варіантом для неглибокого бездоріжжя та снігу. Нова платформа в його основі додала 70% жорсткості у конструкцію.

Що стосується дизайну, то фари стали більш відточені, як і задні ліхтарі. Шестикутна решітка радіатора додає новому XV більш дружній зовнішній вигляд. Варто також відзначити нові алюмінієві колеса та нові додаткові кольори кузову – сірий та помаранчевий.

Салон виглядає більш преміальним, ніж у попередника. Звертає на себе увагу 8,0-дюймовий сенсорний дисплей. Змінений дизайн рульового колеса, як кажуть у компанії, для поліпшення динаміки водіння.

Під капотом залишився 2,0-літровий опозитний двигун, але він суттєво модифікований. Більш 80% його частин повністю перероблена у порівнянні з попереднім мотором. Це означає, що двигун став легшим, потужнішим та економічнішим. Крутний момент залишився незмінним – 196 Нм, а потужність зросла з 148 до 154 к.с.

2018 Subaru XV також отримав новий варіатор. В ньому передбачений режим ручного перемикання передач з сімома модельованими швидкостями.

2018 Subaru XV

2018 Subaru XV

Як і всі моделі Subaru, новий XV оснащений симетричним повним приводом. Селектор режимів X-Mode має поліпшити ходові якості на поганих дорогах за рахунок оптимізації системи управління двигуном, просунутої системи приводу на чотири колеса і гальмування на будь-якій поверхні: чи то ожеледиця, бруд або сніг.

Новий кросовер вже в стандарті оснащений системою автоматичного попередження зіткнень, адаптивним круїз-контролем, а також асистентом утримання смуги руху.

Нова система дальнього світла автоматично перемикає від максимуму до мінімуму в залежності від того, що відбувається перед автівкою.

Фото – Subaru

Напишіть відгук

Scroll to top