Архіви

На виставці в Амстердамі Ford вперше покаже гібридні Fiesta та Focus

В рамках програми електрифікації модельного ряду на спеціальному заході в столиці Нідерландів Ford представить екологічні версії своїх європейських бестселерів – Fiesta і Focus.

Електрифіковані Fiesta і Focus будуть показані на заході Go Further, яке відбудеться в Амстердамі 2 квітня 2019 року. Обидві новинки, як очікується, посилять конкурентні позиції Ford в зеленому секторі авторинку.

Ford Fiesta EcoBoost Hybrid і Ford Focus EcoBoost Hybrid надійдуть у виробництво в 2020 році. В їх основі лежить вдосконалена архітектура mild-hybrid. З одного боку система допоможе економити пальне, а з іншого – зробить керування автомобілем приємнішим.

У схемі mild-hybrid звичайний генератор змінного струму замінений стартер-генератором з ремінним приводом. Останній зберігає і накопичує енергію, яка зазвичай втрачається при гальмуванні і русі накатом. Для цього використовується 48-вольтова літій-іонна акумуляторна батарея.

Чому водіння стає більш комфортним? Згаданий привідний стартер-генератор також виконує функцію мотора. Як видно з назви, невеликий електродвигун взаємодіє з 3-циліндровим агрегатом EcoBoost. Збережена електроенергія забезпечує додатковий крутний момент як в нормальному режимі їзди, так і момент прискорення.

Ford Fiesta останньої генерації

Приріст тягового зусилля особливо цінний в нижньому діапазоні обертів двигуна. Додатковий момент дає більше гнучкості і дозволяє зменшити ефект так званих турбоям.

Схема mild-hybrid також буде запропонована на комерційних моделях Transit, Transit Custom і Tourneo Custom. Вони надійдуть у продаж вже у 2019 році.

Напишіть відгук

Scroll to top