На Volvo XC90 третього покоління замість дизеля запропонують електромотор

Volvo XC90 наступного покоління не матиме жодної дизельної версії. Натомість найбільший кросовер шведського бренду отримає повністю електричний варіант.

Виступаючи на офіційній презентації седана Volvo S60 нового покоління, в інтерв’ю виданню Carbuyer, генеральний директор Volvo Хокан Самуельсон (Håkan Samuelsson) сказав:

Ми повинні розставити пріоритети – ми не можемо робити все. Тому, якщо ми хочемо прискорити електрифікацію, ми не можемо сказати «так» всьому. Ось чому S60 не має дизельної альтернативи, і ми не плануємо використовувати дизельні мотори в будь-яких нових автомобілях, в тому числі на новому XC90.

Нагадаємо, що 2019 Volvo S60 є першою моделлю марки, в якій повністю прибрали дизельні двигуни у силовий лінійці. Відмова від моторів на важкому паливі очікується на всіх нових моделях Volvo.

У автовиробника прогнозують, що 50% його моделей будуть повністю електричними до 2025 року.

XC90 третього покоління повинні представити у 2021 році як концепт, і приблизно за рік він надійде у продаж.

Старший віце-президент Volvo з питань досліджень і розробок Хенрік Грін (Henrik Green) підтвердив, що наступний XC90 буде заснований на новій версії архітектури SPA – SPA2.

Грін також підтвердив, що Volvo розглядає технологію на водневих паливних елементах, але до конкретної моделі справа дійде нескоро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *