Toyota Corolla Hybrid

На Toyota Corolla вперше в історії застосована гібридна установка

На автосалоні в Лос-Анджелесі компанія Toyota представила гібридну модифікацію седана Corolla. Це перше застосування «зеленої» технології на найпопулярнішій машині на планеті.

Corolla отримала новітню систему Toyota Hybrid Synergy Drive, яка вже дебютувала на останньому поколінні Prius.

Як повідомляється, сумарна потужність силової установки 2020 Corolla Hybrid становить 121 к.с. До її складу входить 1,8-літровий бензиновий двигун і два електромотори-генератора. В якості трансмісії використовується варіатор.

Нова Toyota Corolla, нагадаємо, спроектована на платформі Toyota New Global Architecture. Ця архітектура дозволяє зберегти такий самий простір в салоні гібридної версії, як і у бензиновій, оскільки вона відпочатку розрахована створення гібридних моделей.

З одного боку, Corolla Hybrid реально може помітно зменшити витрату пального, якщо їхати в режимі ECO, і навіть взагалі пересуватися на одних електромоторах, щоправда, на невеликі дестанції.

2020 Toyota Corolla Hybrid

Втім, і при нормальному русі енергетична ефективність у неї вища, ніж у бензинової версії. Принаймні, в цьому запевняє автовиробник, і обіцяє в середньому 5,7 літра на 100 км (50+ MPG).

З іншого боку, у гібридної Corolla є режим SPORT, який передбачає максимальне використання всіх трьох двигунів при прискоренні. Електромотори, безумовно, додають автомобілу прудкості.

Варто додати, що 1,8-літрова бензинова “четвірка” 2ZR-FXE спеціально розроблена для використання в гібридній установці.

У США 2020 Toyota Corolla Hybrid надійде в продаж вже цієї весни. На інші ринки машина вийде пізніше.

Джерело: Toyota

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *